Sobota, 20 kwietnia 2019 r. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

27-latek z Kcyni zatrzymany z narkotykami

Policjanci z Szubina i Nakło zatrzymali 27-letniego mieszkańca Kcyni, u którego w trakcie kontroli drogowej znaleźli woreczki z zawartością  suszu roślinnego oraz białego proszku Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadania zabronionych substancji. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Szubinie i nakielskiej komendy w środę (27.06.18 ) w miejscowości Grzeczna Panna  zatrzymali do kontroli drogowej pojazd audi. W trakcie  wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej mundurowi znaleźli u  pasażera zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku.

Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to prawdopodobnie marihuana oraz amfetamina. 27-letni mieszkaniec Kcyni został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia (28.06.18) mundurowi udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili 40 gram białego proszku. Badanie narkotestem wskazało, że substancja znaleziona na terenie posesji to prawdopodobnie amfetamina.

27-latek ususzał zarzuty  posiadania  środków odurzających. O jego dalszym losie będzie decydował sąd, a według obowiązujących przepisów sprawcy  grozi kara do 3  pozbawienia wolności.

st.asp. Damian Moczadło  – p.o oficera prasowego KPP w Nakle nad Notecią
--> wstecz