Poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

52-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości namierzyli szubińscy patrolowcy

Patrolowcy z Szubina ustalili miejsce pobytu poszukiwanego 52-latka. Mężczyzna, który miał do odbycia karę za niealimentację został zatrzymany wczoraj w mieszkaniu na terenie miasta, a dzisiaj zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Realizując polecenia sądów policjanci powiatu nakielskiego systematycznie ustalają miejsca pobytu osób ukrywających się przed organami ścigania i doprowadzają ich do placówek penitencjarnych, by odbyli kary, przed którymi się uchylają.
Jednym z nich był 52-letni szubinianin, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności za niealimentację. Jego miejsce pobytu ustalili wczoraj (31.03.21) szubińscy patrolowcy. Mundurowi zapukali pod ustalony adres, a personalia zastanego w mieszkaniu mężczyzny sprawdzono w policyjnej bazie, potwierdzając fakt prowadzonych poszukiwań.
52-latek został zatrzymany, a ponieważ był pijany trafił do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (1.04.21) zostanie przewieziony do placówki penitencjarnej, w której zgodnie z postanowieniem sądu spędzi najbliższe 150 dni.

podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz