Czwartek, 27 czerwca 2019 r. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Ostatnie dni rekrutacji do Szlachetnej Paczki w Kcyni

Dookoła nas są osoby potrzebujące, samotne, starsze lub osoby, których dochód przekroczył kilka złotych i nie kwalifikują się do zasiłku. Dla nich właśnie jest projekt Szlachetna Paczka.

Obecnie trwa pozyskiwanie historii rodzin do projektu Szlachetna Paczka Kcynia. To ważny etap, który nie uda się bez zaangażowania! Zbieramy historie i wprowadzamy je do systemu.
Jednocześnie trwają ostatnie dni poszukiwania wolontariuszy…

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy przy XVIII edycji projektu „Szlachetna Paczka”, ogólnopolskiego projektu jednoczącego Polaków w mądrej pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

Tylko w 2017 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 20073 potrzebujących rodzin, a łączna liczba zaangażowanych w projekt – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie – sięgnęła 810 tys. osób.

W tym roku chcemy zaprosić do projektu ponad 10000 wolontariuszy, którzy odnajdą potrzebujących, by zdiagnozować ich sytuację i podjąć decyzję o włączeniu do projektu. W województwie kujawsko-pomorskim poszukujemy ponad 1400 wolontariuszy, dlatego chcemy dotrzeć z informacją o rekrutacji także do mieszkańców miasta Kcynia.

Z naszej strony gwarantuję dostarczenie odpowiednich materiałów (treść ogłoszenia rekrutacyjnego, grafiki i inne).

Nie jesteś obojętny i chcesz zmieniać świat wokół Ciebie?
Chcesz pomagać mądrze i dawać szansę na zmianę ludziom w potrzebie?
Chcesz dobrze wykorzystać swoją energię i zaangażować się w życie lokalnej społeczności?

Szukajmy razem lokalnych herosów !!!
Udostępniajcie informacje swoim przyjaciołom!

bit.ly/Zostań_SuperW

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Konopka

Lider rejonu Kcynia

projektu SZLACHETNA PACZKA
--> wstecz