Poniedziałek, 06 lipca 2020 r. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Otwarto filię biura poselskiego pani Poseł Ewy Kozaneckiej

13 listopada w Kcyni zostało otwarte  biuro filii Pani poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej VIII kadencji  Ewy Kozaneckiej. Członkowie koła PiS w Kcyni spotkali się w nowym biurze przy ulicy Rynek 11 w Kcyni. To pierwsze w historii biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w tym mieście. Otworzyłam je przede wszystkim dlatego, by być bliżej spraw i problemów mieszkańców miasta Kcyni i okolic. Będzie to również miejsce do rozmów o problemach nurtujących gminę Kcynia. Dziękuję wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. – pisze Pani poseł na portalu społecznościowym.

Wizytę w Kcyni Pani poseł rozpoczęła od spotkania z Burmistrzem Kcyni Markiem Szarugą. W spotkaniu uczestniczył także pan Krzysztof Napieralski, który był kontrkandydatem w minionych wyborach dla obecnego włodarza i pan Paweł Duda radny Rady Powiatu. Odbyłam dziś pierwsze spotkanie po wyborach samorządowych z Burmistrzem Kcyni. Wierzę, że pan Marek Szaruga skorzysta z naszej współpracy dla dobra rozwoju  Gminy Kcynia na szczeblu wojewódzkim i rządowym. – powiedziała portalowi kcynia.INFO pani poseł Ewa Kozanecka.

Pani poseł w towarzystwie najwyższych władz strażackich rangi wojewódzkiej w osobach Komendanta Wojewódzkiego PSP w Toruniu nadbryg. mgr inż. Janusza Halaka oraz jego zastępcy mł. bryg. mgr Jacka Kaczmarka wizytowała siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej w Kcyni.

Wizyta w Kcyni zakończyła się w auli Centrum Kultury w Kcyni gdzie członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości rozmawiali o przyszłości i możliwości rozwoju Gminy Kcynia.

tekst.Robert Koniec

fot. https://www.facebook.com/kozaneckaewa/ 

 

 

 

--> wstecz