Sobota, 23 marca 2019 r. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Wyścigów Traktorów już w niedzielę!

Już 9 września w Nowe Wsi Noteckiej odbędzie się kolejna edycja wyścigów traktorów. Ta bardzo widowiskowa impreza gromadzi tłumy wielbicieli traktorów i ciągników rolniczych. Starty lokalnych rolników wywołują wśród publiczności wiele pozytywnej energii. Plenerowa impreza jest także znakomita chwila na rodzinne popołudnie, gdyż jak zwykle na dzieciaków będzie czekał plac zabaw, będą stoiska gastronomiczne i organizatorzy przewidują różne stoiska wystawiennicze.

Jak INFOrmują nas organizatorzy podczas wyścigów będzie można odwiedzić stoisko z traktorami i używanym sprzętem rolniczym(telefon wystawcy 530 928 571), będą także pojazdy militarne i grupy rekonstrukcyjne z wielkopolski. Z okazji 5 edycji wyścigów traktorów organizatorzy przewidują nagrody dla publiczności. W świetlicy Dzwiękowe Archiwum Kcyni przygotowuje specjalną wystawę. Przypominamy, że podczas Finału WOŚP w Kcyni został wylicytowany przejazd w rundzie honorowej.

Są jeszcze wolne miejsca czekające na wystawców, którzy podczas imprezy plenerowej chcą się zaprezentować lokalnej społeczności. W tej sprawie można kontaktować się z Państwem Wieczorek, którzy są głównymi organizatorami Wyścigów Traktorów w Nowej Wsi Noteckiej.

Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal kcynia.INFO

tekst i fot(arch) Robert Koniec

 

 

--> wstecz