Piątek, 28 lutego 2020 r. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Był i go nie ma. Zamalowali STOP

W czwartek informowaliśmy Państwa o tym, że na przejeździe kolejowym w Mycielewie zostały wymalowane poziome oznakowanie STOP. Lokalni kierowcy wiedzą, że od kilku miesiecy na przejeździe kolejowym w Mycielewie nie ma już obowiązku zatrzymania pojazdu przed wjazdem na tory kolejowe, gdyż zlikidowano znak STOP.

Takie oznakowanie wprowadzały w zakłopotanie kierowców. jedni zauważyli wymalowane poznakowanie poziome, inni nie zauważyli. Jedni sie zatrzymywali a inni nie.

Dzis jadąc tą samą drogą co wczoraj zamórowało mnie, gdyż zauważyłem, że wymalowane dzień wcześniej oznakowanie poziome na drodze wojewódzkiej , dziś zostało zamalowane czarnym kolorem, co jednznacznie mówi o tym, że na przejeździe kolejowym w Mycielewie nie ma znaku STOP !

Przypuszczamy, że doszło do przypadkowego namalowania oznakowanie poziomego przez firme wykonującą usługę malowanie pasów na drodze wojewódzkiej. Nie ważne czy sytuacja została wyjaśniona po naszym artykule czy też nie. Ważne, że w tym miejscu kierowcy maja pewność co do prawidłowego przejazdu przez przejazd kolejowy.

tekst i fot. Robert Koniec

 

 

 

--> wstecz