Sobota, 20 kwietnia 2019 r. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Chcesz być partnerem Metropolitalnej Karty Seniora? Przyjdź na spotkanie!

Od kilku dni na terenie Gminy Kcynia obowiązuje Metropolitalna Karta Seniora, skierowana do osób powyżej 60 r.ż. Karta uprawnia do zniżek w wybranych punktach (ich lista dostępna pod linkiem https://www.bydgoszcz.pl/seniorzy/bydgoskakarta-seniora-60/aktualna-lista-znizek/)
na obszarze całej Metropolii. Kartę można odebrać na miejscu, po wypełnieniu wniosku, w pokoju 205 Urzędu Miejskiego. Firmy, podmioty gospodarcze i instytucje mogą zostać partnerem Karty Seniora. Dlatego pragniemy Państwa zaprosić na spotkanie, które odbędzie się 7 listopada 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Kcyni. Będzie ono dotyczyło możliwości bycia partnerem akcji.
Osoby zainteresowane mogą również zapoznać się z informacjami na stronie https://www.bydgoszcz.pl/seniorzy/bydgoska-karta-seniora-60/chcialbym-zostac-partnerem-programu/.
Jak zostać firmą przyjazną seniorom?
1. Zaproponuj specjalną ofertę rabatową dla osób w wieku 60+. Twoja oferta będzie dostępna wyłącznie z Metropolitalną Kartą Seniora 60+.

2. Pobierz i wypełnij w dwóch egzemplarzach porozumienie

3. Dostarcz porozumienie w dwóch egzemplarzach z oryginalnymi podpisami do Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Urząd Miasta Bydgoszczy ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz (z dopiskiem „Bydgoska Karta Seniora 60+”) 4. Po podpisaniu ich przez Prezydenta Miasta otrzymasz jeden egzemplarz wraz z pakietem informacyjnym dla partnera. 5. Informacje o firmie oraz o udzielanych zniżkach zostaną umieszczone w aktualnej liście zniżek – TUTAJ W razie pytań skontaktuj się: kartaseniora@um.bydgoszcz.pl lub tel. (52) 58 59 237

materiał: Anna Duda-Nowicka

--> wstecz