Piątek, 28 lutego 2020 r. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Ekologicznym krokiem do pracy! Konkurs

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Kampania zainicjowana przez Komisje Europejską ma na celu zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze, korzystania z komunikacji miejskiej czy car-poolingu.

W tym roku Powiat Nakielski w ramach szeregu działań Miasta i Gminy Nakło nad Notecią włączył się do akcji. Wszystkich pełnoletnich mieszkańców z terenu powiatu nakielskiego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Ekologicznym krokiem do pracy!”. Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać na adres monika.oles@powiat-nakielski.pl formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem obrazującym ekologiczny sposób pokonywania drogi między miejscem pracy a domem. Codziennie dojeżdżasz rowerem, komunikacją miejską, chodzisz na pieszo, a może wraz ze znajomymi wspólnie przemieszczacie się autem? Pochwal się przyjaznym nastawieniem do środowiska i zgarnij atrakcyjne nagrody! Do wygrania namiot trójosobowy, praktyczna sportowa torba oraz plecak.

Zdjęcia nadsyłać można do 20 września!

Twoje zdjęcie zostanie opublikowane na oficjalnym profilu Powiatu Nakielskiego na Facebooku – Starostwo Powiatowe Nakło. O wygranej decydować będzie liczba like-ów oraz reakcji pod zdjęciem.

Szczegóły dostępne w regulaminie.

Pamiętaj – niewielkie zmiany czynią naszą planetę lepszym miejscem!

Materiał: Monika Oleś – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

--> wstecz