Niedziela, 25 sierpnia 2019 r. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Już w sobotę moc atrakcji podczas Dni Kcyni

Podczas Dni Kcyni, które odbędą się w sobotę, 29 czerwca 2019 na boisku przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni – czekać będzie na Państwa sporo atrakcji. Zaplanowano m.in. występ Łukasza Łyczkowskiego uczestnika „The Voice of Poland” i zespołu 5 Rano oraz Eksplozję Kolorów – imprezę z użyciem kolorów Holi.

Dni Kcyni rozpoczną się o godz. 16.00 i zainauguruje je pierwszy Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich „Bo tutaj są Pałuki”. Organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przedszkola Miejskiego w Kcyni „Marzenie”, a sama inicjatywa realizowana jest przy wsparciu środków finansowych z budżetu Zarządu Powiatu Nakielskiego w ramach konkursu ofert nr 3/2019 „Kultura i sztuka 2019”. Swój udział w przeglądzie potwierdziły grupy z: Janowca Wielkopolskiego, Szubina, Żnina, Łekna oraz Kcyni. Zapraszamy na Dni Kcyni!

Organizatorami głównymi są: Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni oraz Urząd Miejski. Patronat Burmistrza Kcyni. Partnerzy: ZGKiM w Kcyni Patronat medialny: Radio Nakło, www.kcynia.infowww.kcynia.pl

materiał: Anna Duda-Nowicka

--> wstecz