Czwartek, 27 czerwca 2019 r. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

II edycja Ligi Tenisa Ziemnego o puchar Burmistrza Kcyni rozpoczęta!

Pierwszy mecz tegorocznej ligi tenisa ziemnego został rozegrany w dniu 5 sierpnia 2018 r. pomiędzy ubiegłorocznym zwycięzcą ligi Michałem Biernackim a Mirosławem Pezackim. Pojedynek zakończył się pewnym zwycięstwem tego pierwszego wynikiem 2:0 w stosunku setów odpowiednio 6:2 i 6:1. Ewidentnie widać postępy i rozwój techniczny młodego zawodnika z Królikowa, który jest pod opieką trenera z Bydgoszczy. Zapewne kolega Michał Biernacki ma bardzo duże szanse na ponowny sukces i zwycięstwo w drugiej edycji ligi tenisa ziemnego KST „Nasz Kort” w Kcyni – wypowiedział się o swoim rywalu w superlatywach wiceprezes stowarzyszenia.

W grupie B pierwsze zwycięstwo odniósł ubiegłoroczny wicemistrz ligi Maciej Krzyżanowski, który pokonał Jacka Kieliszewskiego z Łabiszyna 2:0 w stosunku gemów 6:2     i 6:4. W dniu 12 sierpnia 2018 r. zostanie rozegrany kolejny pojedynek pomiędzy Michałem Biernacki i Andrzejem Kowalskim. Natomiast w poniedziałek 13 sierpnia 2018 r. zostaną rozegrane dwa spotkania w grupie ”B” o godzinie 17.30 zmierzy się Maciej Krzyżanowski z Januszem Nowakowskim, natomiast o godzinie 19.00 zostanie rozegrany pojedynek w grupie ”A” pomiędzy Jarosławem Adamczewski i Marcinem Paszkietem.

W imieniu organizatorow serdecznie zapraszamy wszystkim sympatyków tej wspaniałej dyscypliny sportowej na kort tenisa ziemnego w Kcyni przy ulicy Poznańskiej.

 

Organizatorem Ligi jest Burmistrz Kcyni p. Marek Szaruga

 i Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe

„Nasz Kort” w Kcyni

--> wstecz