Czwartek, 27 czerwca 2019 r. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Tylko na INFO wywiad NA ŻYWO z kandydatem na Burmistrza Kcyni Krzysztofem Napieralskim

Wybory zbliżają się wielkimi krokami dlatego nasz kcynia.INFO postanowił zaprosić do rozmów o przyszłości Kcyni kandydatów na Burmistrza Kcyni. Zaproszenie przyjęli panowie: Krzysztof  Napieralski, Piotr Hemmerling i Marek Szaruga.

Dziś INFO odbyło rozmowę z kandydatem PiS na Burmistrza Kcyni Krzysztofem Napieralskim. Rozmawialiśmy poprzez relację NA ŻYWO za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym facebook. Ze względów technicznych wywiad przedstawiamy w dwóch częściach, gdyż niestety zerwało nam połączenie.

Dziękujemy panu Krzysztofowi Napieralskiemu za rozmowę przed kamerą INFO. Mamy nadzieję, że ten rodzaj przekazu spodoba się mieszkańcom Gminy Kcynia. Mamy świadomość, że budujemy Państwa wiedzę o kandydatach i ich programach. Naszym zdaniem relacja NA ŻYWO jest najlepszym i obiektywnym przekazem tego, co kandydaci mają Państwu do zaoferowania.

W najbliższym czasie poinformujemy o kolejnej rozmowie NA ŻYWO z kandydatem na fotel Burmistrza Kcyni. Dziękujemy Państwu za bycie z INFO. Liczba odsłon pozwala nam stwierdzić, że to co robimy dla społeczeństwa Gminy Kcynia jest dobrym pomysłem.

Zapraszam do obejrzenia rozmowy z panem Krzysztofem Napieralskim.

Pozdrawiam i dziękuję

Robert Koniec

--> wstecz