Sobota, 20 kwietnia 2019 r. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

IV Edycja Pikniku Rodzinnego pt : „Bezpieczne wakacje” za nami

Dnia 24 czerwca 2018 r. odbyła się IV Edycja Pikniku Rodzinnego pt : „Bezpieczne wakacje” zorganizowana przez Naszą Jednostkę OSP oraz Stowarzyszenie Kobiet Koło Górki Zagajne. Konferansjerem imprezy był Tomasz Zmudziński.
Zarówno ci najmłodsi, jak i również starsi mieszkańcy mogli liczyć na atrakcje. Były dmuchańce, foto ścianka ,strzelnica, konkursy z nagrodami , malowanie twarzy,pokazy strażackie z udziałem druhów z Osp Kcynia i ratownictwa medycznego, loteria fantowa, w której główną nagrodą był automat.W tym roku przybyła orkiestra Dęta z OSP Kcynia, która swoimi utworami umiliła czas podczas pikniku. Można było przejechać się bryczką i quadem. Jak co roku było z nami Stowarzyszenie Flandria, dzięki której można było bezpłatnie zbadać cukier, ciśnienie, kwas moczowy we krwi oraz poziom tkanki tłuszczowe.
Na wszystkich przybyłych czekał poczęstunek, ciasto,hamburgery,frytki grochówka, kiełbasa z grilla przygotowane przez nasze Kujawsko -Pomorskie Stowarzyszenie Kobiet oraz druhów z naszej jednostki. Mimo kapryśnej pogody dziękujemy wszystkim za udział w pikniku i już dziś zapraszamy za rok na kolejną edycję.

 

materiał: OSP Górki Zagajne

--> wstecz