Wtorek, 22 stycznia 2019 r. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

IV Popołudnie z tradycjami wielkanocnymi w Dziewierzewie!

22 marca 2018r., w czwartkowe popołudnie sala gimnastyczna dziewierzewskiej szkoły wypełniła się niemal po brzegi. Przybyli do nas rodzice i dziadkowie naszych uczniów, liczni mieszkańcy naszej wsi oraz wsi okolicznych.

O godz. 17.00 rozpoczęło się bowiem IV Popołudnie z tradycjami wielkanocnymi. Inicjatorem i organizatorem spotkania była oczywiście nasza Rada Rodziców z p. Anną Marszałek na czele.

Wszystkich przybyłych gości powitali razem p. Rafał Leśniarek – dyrektor szkoły oraz p. Anna Marszałek.

I zaczęło się! Były wielkanocne prace i dekoracje wykonane przez naszych uczniów, rodziców i Przyjaciół szkoły. Wszyscy jednym głosem powtarzali, że to prawdziwe dzieła sztuki.

Były oczywiście smaczne ciasta, kawa, sałatki, szynki, jajka, bigos i żurek przygotowane przez rodziców oraz zaprzyjaźnione z naszą szkołą Stowarzyszenia: „Razem dla Dziewierzewa” i „Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Górkach Zagajnych”. Nasz wielkanocny stół uginał się od mnogości smacznych potraw, które szybko znalazły swoich smakoszy.

Przy tej okazji pragniemy podziękować WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego „Popołudnia”. Dziękujemy Radzie Rodziców, Stowarzyszeniom i wszystkim wspaniałym rodzicom, na których pomoc zawsze możemy liczyć.

materiał: M.Kamińska/SP w Dziewierzewie

--> wstecz