Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Jeszcze dwa tygodnie do Przystani w kolorze blue!

Już 28 lipca na Przystani Powiat Nakielski odbędzie się kolejna edycja największej imprezy plenerowej w naszym powiecie! Po raz siódmy niemal od samego południa czeka na nas mnóstwo rozrywki i koncertów.

Muzycznie jako pierwszy rozrusza nas zespół z partnerskiego powiatu Elbe Elster z Niemiec – Robby & Sebastian. Kolejnym będzie band z naszego podwórka – Bury the Orchid, który rozgrzewać będzie publiczność cięższymi brzmieniami. Do naszej Przystani dopłynie także Skakanka – prawdziwa gratka dla fanów skocznego punka czy rocka. Grupa doskonale wie jak polskim tekstem i skoczną – jak na Skakankę przystało – muzyką rozbujać słuchaczy. Na Przystani będziemy gościć również muzyczny duet – coverband Backstage Acoustic. Dewizą tego zespołu jest charakterystyczny wokal, świetny kontakt z publicznością oraz wciągające akustyczne aranżacje.

Gwiazdą tego sobotniego wieczoru będzie Andrzej Piaseczny! Piaseczny znany jest polskiej scenie muzycznej już od lat 90. i z powodzeniem utrzymuje ten stan do dzisiaj. Hity takie jak: „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”, „Imię deszczu”, „Prawie do nieba”, „Niecierpliwi”, „Wszystko dobrze” niejeden z nas nucił pod nosem. Koncerty Andrzeja Piasecznego to prawdziwa uczta muzyczna – niesamowitego wrażenia dodają również profesjonalne wizualizacje na dużym ekranie led.

Koncerty to jednak nie wszystko, bowiem na Przystani Powiat Nakielski nie zabraknie gorących rytmów zumby prowadzonej na scenie przez Pawła Mihausena, rejsów statkiem po Noteci, czy pokazów cross fitu przez lokalną firmę Rebel Cross Sport. Dla osób chcących zacząć ten dzień od czegoś bardzo pożytecznego od godziny 9.30 do 13.00 będzie dostępny na Przystani punkt zbiórki krwi oraz bank szpiku. Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach Przystani w kolorze blue, na których czekać będzie wiele ciekawych animacji od „Załogi  Kapitana Hacka” – w programie także malowanie twarzy oraz żywa maskotka. Imprezę zakończy efektowny pokaz laserów oraz pirotechniki!

Przystań w kolorze blue z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Facebookowa informacja o wydarzeniu dotarła do ponad 100 tys. odbiorców – 22% z nich to mieszkańcy Bydgoszczy. Co ciekawe, impreza zaczęła przyciągać publiczność z różnych zakątków nie tylko Polski, ale i Europy –  wśród wszystkich osób zainteresowanych facebookową informacją 4% to obywatele Niemiec.

Bądźcie z nami na bieżąco na Facebooku: https://www.facebook.com/events/156050928484502/

Do zobaczenia na Przystani Powiat Nakielski!

--> wstecz