Poniedziałek, 06 lipca 2020 r. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Jubileusze w nakielskiej komendzie

Podczas uroczystej zbiórki w nakielskiej komendzie policjanci obchodzili jubileusze służby. Wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta i jego Zastępcy listy gratulacyjne, symboliczne upominki oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

W miniony wtorek (19.11.19) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyło się spotkanie komendanta z policjantami, którzy obchodzą w tym roku jubileusze służby w Policji. Jubileusze obchodzili:

30-lecia służby w Policji: asp. szt. Robert Sadowski,

25-lecia służby w Policji: nadkom. Rafał Fiałkowski i asp. szt. Stefania Stawicka,

20-lecia służby w Policji: asp. szt. Janusz Płowaś, asp. szt. Dariusz Kokoszewski, asp. szt. Dawid Jakubiak, asp. szt. Rafał Rybak, asp. szt. Radosław Tabor, asp. szt. Czesław Witkowski.

Wymienieni policjanci pełnią służbę w jednostkach w Nakle, Szubinie oraz Mroczy. Wszyscy wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta mł. insp. Krzysztofa Zawołańskiego oraz Pierwszego Zastępcy Komendanta kom. Zbigniewa Sperkowskiego listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki. Komendanci podziękowali policjantom za długoletnią, sumienną pracę, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy

KPP Nakło nad Notecią

 

--> wstecz