Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Judo z sukcesami!

10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 9 przy ul. Cichej 59 w Bydgoszczy, odbyły się „IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci w Judo”. Nie mogło zabraknąć na nich reprezentantów sekcji judo działającej przy MLUKS „Orlik” Kcynia i trenera p. Bernarda Ziembikiewicza. Młodzi judocy odnieśli kolejne, spektakularne zwycięstwa i sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. Złoto wywalczył znakomity jak zwykle MICHAŁ BŁASZCZYKIEWICZ, brąz zdobyła ZUZANNA WOŹNIAK, a srebro GRZEGORZ KROLL. Gratulujemy zawodnikom, trenerowi i oczywiście Rodzicom.

Organizatorami zawodów byli: Bydgoski Klub Sportowy Judo, Miasto Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Judo w Toruniu

Przypominamy, iż treningi judo są bezpłatne dla uczestników i odbywają się dwa razy w tygodniu na sali przy ZST w Kcyni. W każdej chwili można dołączyć do sekcji.

Zajęcia judo realizowane są w ramach dotacji pozyskanej przez MLUKS Orlik Kcynia ze środków budżetowych gminy Kcynia, w otwartym konkursie ofert pn. „Rozwój sportu na terenie gminy Kcynia w 2018 roku”.

materiał: Bartek Łyszczarz MLUKS Orlik Kcynia/ foto: Magdalena Rybak

--> wstecz