Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Kowalewko. VI runda strzelecka

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, w klasyfikacji VI rundy strzeleckiej począwszy od najlepszego wyniku zawodnicy sklasyfikowani zostali kolejności: Mariusz Bojewski, Paweł Stałowski, Robert Salewski, Robert Światłowski, Jan Tomaszewski. Strzelcy mogli skorzystać z szerokiego wachlarza broni, udostępnionej na strzelnicy, co wpływało na doskonałe wyniki strzelców. Uczestnicy zarówno Ci mali jak i Ci duzi w doskonałych humorach przy sprzyjającej aurze, korzystali z tak niebanalnej rozrywki, jakim jest strzelectwo. W ramach prowadzonych zajęć każdy mógł doskonalić swoje umiejętności strzeleckie pod czujnym okiem instruktorów, którzy jak zwykle bardzo chętnie dzielili się swoją fachową wiedzą z zakresu posługiwaniu się bronią oraz strzelectwa.
Dodatkową gratką dla odwiedzających strzelnicę w minionym tygodniu była wizyta dwójki zawodników MMA, Marcina Wójcika oraz Marcin Kostrubca, którzy oprócz sportów walki trenują również strzelectwo w Mundurowym Klubie Strzeleckim w Kowalewku i są częstymi bywalcami na naszej strzelnicy.
Jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia. Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 886450857.
Zapraszamy
Jednostka Ratownictwa Specjalnego Kowalewko 
--> wstecz