Wtorek, 22 stycznia 2019 r. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Król Rock Polo gwiazdą Disco nad Notecią

Niekwestionowany Król Rock Polo wprost ze Stanów Zjednoczonych, z krótkim przystankiem w Zakopanem, przybywa do miasta innego Sławomira, oczywiście do Nakła nad Notecią! Kochani, już 30 maja o godz. 19:00 podczas DISCO nad Notecią vol. 3 usłyszycie Sławomira, a towarzyszyć mu będą małżonka Kajra i zespół „Trzymamy się Zapały”.

Twórca, wokalista, wizjoner, który swój warsztatszlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA). To właśnie na Long Island poznał swoją obecną żonę kościelną i muzę Kajrę. Żyjący dowód na to, że American Dream jest też możliwy w Ojczyźnie. Od momenty premiery „Megiery” zagrał już na Sopot Hit Festiwalu, wziął udział w „Tańcu z Gwiazdami” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gościł też w „Pytaniu na Śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”, „Śląskiej Karuzeli”, a ostatnio na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Mogliście Go też oglądać w kilku filmach i serialach.

W życiu Sławomira panuje jasny podział – żona zabiera wszystkie pieniądze, a on zbiera popularność. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra ZAWSZE NA ŻYWO! Już w maju będziecie mogli zatem usłyszeć wykonania live takich hitów jak: „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Aneta”, „Miłość w Zakopanem” czy „Ty mała znów zarosłaś” – wszystkie osiągające wielomilionowe odsłony w serwisie YouTube. Kariera Sławomira Funkcjonuje wzorcoo jak silnik 1.9 td w ukochanym, czerwonym golfie trójce, a kolejne etapy sukcesu odmierzają mu 2 złote sikory na rękach. W Nakle nad Notecią będzie promował swój debiutancki album „The Greatest Hits”. Nie może Was zabraknąć!

Bilety w cenie 25 PLN od poniedziałku będą dostępne w kasie Nakielskiego Ośrodka Kultury, a także za pośrednictwem www.kupbilecik.pl

UWAGA: Ilość biletów ograniczona.
Koszt biletu (o ile jeszcze jakieś zostaną) w dniu koncertu: 50 PLN

Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów alkoholowych oraz opakowań szklanych.

Podaj info dalej! Widzimy się w nakielskim Amfiteatrze już 30 maja o godz. 19:00.

Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Miasta i Gmina Nakło nad Notecią Sławomir Napierała oraz DyrektorNakielski Ośrodek Kultury Michał Dubkowski

Patronat: Muzyka nad NoteciąRadio Nakło 107,5 FM

--> wstecz