Wtorek, 22 stycznia 2019 r. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Maj coraz bliżej. Szukamy wystawców

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią zapraszają: ludowych twórców, rękodzielników, artystów, członków kół gospodyń wiejskich, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz sołectw, pracowników instytucji kultury, uczniów i pracowników szkół ponadpodstawowych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, właścicieli restauracji, gospodarstw agroturystycznych oraz pozostałe osoby działające w branży gastronomicznej, turystycznej i rekreacyjnej z obszaru kraju do udziału, w charakterze wystawcy, w dorocznej imprezie plenerowej „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”.Majowa impreza, będąca świętem lokalnej historii, kultury i tradycji, daje Państwu okazję do bezpośredniej promocji oraz sprzedaży własnych produktów i usług, do poznania klienta i jego potrzeb, co daje w efekcie możliwość budowania relacji z klientami na innej płaszczyźnie.

Zgłoszenia udziału w imprezie, w charakterze wystawcy, należy dokonać na Karcie Zgłoszenia (do pobrania na stronie: www.krajna-paluki.cna.org.pl) do 7 maja 2018 r. pocztą tradycyjną (adres: Muzeum Ziemi Krajeńskiej, ul. Pocztowa 14, 89-100 Nakło nad Notecią) lub e-mail: jarmark@muzeum.naklo.pl.

UWAGA: W przypadku wyczerpania miejsc wystawowych, zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia listy wystawców. O przydziale miejsca decyduje złożenie zgłoszenia i wniesienie opłaty.

Opłaty za stoisko:

– stoisko bez prądu: jeden moduł 20 zł,

– stoisko z prądem jednofazowym: jeden moduł 40 zł,

– stoisko z prądem trójfazowym: jeden moduł 70 zł.

Wpłat prosimy dokonywać na konto Muzeum Ziemi Krajeńskiej nr: 04 8179 0009 0021 5387 2000 0010 do dn. 09.05.2018 r.

XV Konkurs Dziedzictwa Kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk” oraz 10. edycja Jarmarku św. Wawrzyńca organizowane pod wspólnym szyldem jako wydarzenie plenerowe „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy” odbędą się w niedzielę 27 maja 2018 r. – zgodnie z tradycją – na ul. Powstańców Wielkopolskich w Nakle nad Notecią.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy 

--> wstecz