Sobota, 04 kwietnia 2020 r. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Msza Św. z fary RETRANSMISJA

Portal kcynia.info wraz z Parafią pw. Świetego Michała Archanioła w Kcyni zaprasza do skorzystania z transmisji online z niedzielnej Mszy Świętej. Transmisję NA  ŻYWO będzie można obejrzeć na kanale YOU TUBE prowadzonym przez Pana Roberta Koniec.
Ze względu na trwający stan epidemii zapraszamy przed ekrany monitorów, telefonów lub telewizorów. Młodzież prosimy aby swoim rodzicom i dziadkom pomogła uruchomić transmisję NA ŻYWO, która rozpocznie się już 10 minut przede Mszą Świętą.
Aby obejrzeć transmisję kliknij w link https://www.youtube.com/fotokoniec 
W ubiegłym tygodniu podczas transmisji w czasie rzeczywistym Mszę świętą oglądało 240 osób, a obecna ilość odtworzeń to ponad 1700, co świadczy o dużym zainteresowaniu relacją NA ŻYWO. Bardzo dziękuję Państwu za obecność z drugiej strony naszego łącza. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie tworzenie portalu jest dla mnie pewnego rodzaju misją dla naszego społeczeństwa, a Państwa obecność potwierdzeniem, że warto pomagać innym.
Myślę więc, że śmiało możemy powiedzieć, że podczas mszy był pełen kościół wiernych.
W imieniu swoim i przede wszystkim księdza proboszcza Zbigniewa Grzegorzewskiego zapraszamy do uczestniczenia we wspólnej modlitwie.
tekst.Robert Koniec

--> wstecz