Czwartek, 22 października 2020 r. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Nagrody Zarządu Powiatu Nakielskiego wręczone. Kacper Gieryk doceniony

  • suchary (1)
  • suchary (2)
  • suchary (3)
  • suchary (4)
  • suchary (5)
  • suchary (6)
  • suchary (7)
  • suchary (8)
  • suchary (9)
  • suchary (10)
  • suchary (11)
  • suchary (12)
  • suchary (13)
  • suchary (14)
  • suchary (15)
  • suchary (16)
  • suchary (17)
  • suchary (18)
  • suchary (19)
  • suchary (20)
  • suchary (21)
  • suchary (22)
  • suchary (23)
  • suchary (24)
  • suchary (25)
  • suchary (26)
  • suchary (27)
  • suchary (28)
  • suchary (29)
  • suchary (30)
  • suchary (31)
  • suchary (32)
  • suchary (33)
  • suchary (34)
  • suchary (35)
  • suchary (36)
  • suchary (37)
  • suchary (38)
  • suchary (39)
  • suchary (40)
  • suchary (41)
  • suchary (42)
  • suchary (43)
  • suchary (44)
  • suchary (45)
  • suchary (46)
  • suchary (47)
  • suchary (48)
  • suchary (49)
  • suchary (50)
  • suchary (51)
  • suchary (52)
  • suchary (53)
  • suchary (54)
  • suchary (55)
  • suchary (56)
  • suchary (57)
  • suchary (58)
  • suchary (59)
  • suchary (60)
  • suchary (61)
  • suchary (62)
  • suchary (63)
  • suchary (64)
  • suchary (65)
  • suchary (66)
  • suchary (67)
  • suchary (68)
  • suchary (69)
  • suchary (70)
  • suchary (71)
  • suchary (72)
  • suchary (73)
  • suchary (74)
  • suchary (75)
  • suchary (76)
  • suchary (77)
  • suchary (78)
  • suchary (79)
  • suchary (80)
  • 07.10.2020-SUCHARY-114
  • 07.10.2020-SUCHARY-1
  • 07.10.2020-SUCHARY-2
  • 07.10.2020-SUCHARY-4
  • 07.10.2020-SUCHARY-5
  • 07.10.2020-SUCHARY-6
  • 07.10.2020-SUCHARY-7
  • 07.10.2020-SUCHARY-8
  • 07.10.2020-SUCHARY-9
  • 07.10.2020-SUCHARY-10
  • 07.10.2020-SUCHARY-11
  • 07.10.2020-SUCHARY-12
  • 07.10.2020-SUCHARY-13
  • 07.10.2020-SUCHARY-14
  • 07.10.2020-SUCHARY-15
  • 07.10.2020-SUCHARY-16
  • 07.10.2020-SUCHARY-17
  • 07.10.2020-SUCHARY-18
  • 07.10.2020-SUCHARY-19
  • 07.10.2020-SUCHARY-20
  • 07.10.2020-SUCHARY-21
  • 07.10.2020-SUCHARY-22
  • 07.10.2020-SUCHARY-23
  • 07.10.2020-SUCHARY-24
  • 07.10.2020-SUCHARY-25
  • 07.10.2020-SUCHARY-26
  • 07.10.2020-SUCHARY-27
  • 07.10.2020-SUCHARY-28
  • 07.10.2020-SUCHARY-29
  • 07.10.2020-SUCHARY-30
  • 07.10.2020-SUCHARY-31
  • 07.10.2020-SUCHARY-32
  • 07.10.2020-SUCHARY-33
  • 07.10.2020-SUCHARY-34
  • 07.10.2020-SUCHARY-35
  • 07.10.2020-SUCHARY-36
  • 07.10.2020-SUCHARY-37
  • 07.10.2020-SUCHARY-38
  • 07.10.2020-SUCHARY-39
  • 07.10.2020-SUCHARY-40

Dzisiaj, 7 października 2020 roku w Oranżerii Pałacu Suchary odbyła się uroczystość wręczenia nagród Zarządu Powiatu Nakielskiego za 2019 rok za szczególne osiągnięcia sportowe oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, kulturalnej i sztuce za 2019 rok. Na ogłoszony konkurs wpłynęło 61 wniosków, a powołana komisja dokonała jej oceny zgodnie z regulaminem i przedstawiła protokoły z oceny. Zarząd ponadto, zgodnie z regulaminem postanowił przyznać trzy nagrody specjalne w dziedzinie upowszechniania twórczości artystycznej, kulturalnej i sztuce.

Dzisiejszą uroczystość poprowadził Jacek Pasieka, a przybyłych laureatów i zaproszonych gości powitał starosta nakielski Tadeusz Sobol. W uroczystości uczestniczyli m.in: Tomasz Miłowski – wicestarosta, Ignacy Pogodziński – członek zarządu powiatu nakielskiego, Wioletta Borys-Stachowiak zastępca burmistrza Szubina, Marek Szaruga – burmistrz Kcynia, Waldemar Chudzik zastępca burmistrza miasta i gminy Mrocza, Irena Pilarska – skarbnik powiatu nakielskiego, Barbara Strzelewicz – sołtys Suchar, Przemysław Arach menadżer Pałacu Suchary, Mariusz Skoczek radny rady powiatu nakielskiego, Przemysław Ulatowski dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią, Henryk Szynal prezes Tarpana Mrocza, Dawid Konwiński kierownik referatu turystyki i sportu Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, Agnieszka Heftowicz dyrektor wydziały rozwoju i promocji Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią.

Nagrody w imieniu zarządu wręczali: Tadeusz Sobol i Tomasz Miłowski.

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali: Eryk Kołodziejczyk, Monika Chabel, Monika Marach, Ryszard Adamczewski, Oliwia Kania, Paulina Chrzanowska, Lidia Hawryło, Kacper Badziągowski, Wiktoria Wołk, Paulina Przywecka-Puziak, Kacper Gieryk, Paweł Paduch, Dominika Najdowska, Przemysław Kramarz, Dawid Wegner, Szymon Wintrowicz, Weronika Najdowska, Jakub Wiatrowicz, Aleksandra Nowaczewska, Daria Maik, Dawid Pawlun, Jakub Kraut, Karol Wiśniewski, Weronika Gentkowska, Daniel Sobczak, Marcin Wiatrowicz, Jakub Czerwiński, Wiktor Rajsner.

Nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki otrzymali: Julia Buczyńska, Daria Kornacka, Milena Kozłowska, Sandra Frydrychowicz, Zuzanna Rogalska.

Nagrody specjalne otrzymali: Irena Dobsiewicz, ks. dr. Michał Damazyn, Henryk Knioła.

W części artystycznej uroczystości wystąpili Patrycja i Michał Gacka. Był również czas na wykonanie wspólnego zdjęcia.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: Dariusz Górzyński

--> wstecz