Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Nakło. Zmiana organizacji ruchu!

Drodzy Mieszkańcy, informujemy, że w związku z planowaną na niedzielę 27.05.2018 r. imprezą plenerową „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy” w dniach 26.05.2018 r. – 27.05.2018 r. zostaje wprowadzona czasowa organizacja ruchu na ulicach Powstańców Wielkopolskich oraz Gimnazjalnej w Nakle nad Notecią.

W związku z przygotowaniami do imprezy od godziny 16.00 w sobotę (26.05.2018 r.) na nitce północnej ul. Powstańców Wielkopolskich zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju. Ze względów organizacyjnych, zwracamy się z prośbą o usunięcie zaparkowanych pojazdów przed zmianą organizacji ruchu.

W dniu imprezy (27.05.2018 r.) od godz. 5.00 zamknięte dla ruchu kołowego zostaną:

– nitka północna ul. Powstańców Wielkopolskich (po stronie I LO, w kierunku ul. Dąbrowskiego);

– skrzyżowanie z ulicą Gimnazjalną.

Na nitce południowej ul. Powstańców Wielkopolskich, przy skrzyżowaniu z ul. Gimnazjalną, zostanie wprowadzony także nakaz jazdy w prawo. Pierwotna organizacja ruchu zostanie przywrócona w niedzielę o godz. 18.00.

Za utrudnienia przepraszamy! Jednocześnie zapraszamy do udziału w imprezie, podczas której m.in. koncerty młodych artystów, stosika z lokalnym jadłem oraz rękodziełem, a także plac zabaw dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Do zobaczenia w niedzielę

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią

 

--> wstecz