Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Oferta pracy: specjalista ds.marketingu, logistyk transportu

Oferta pracy P.W ROBAC w Paterku

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Zakres obowiązków:
–  Opracowywanie i wdrażanie projektów marketingowych
–  Poszukiwanie nowych klientów dla firmy
–  Utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami firmy
–  Negocjowanie i doradztwo dla firmy

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe
– Dyspozycyjność, mobilność
– Wysokie zaangażowanie

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na cały etat)
– Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia + dodatki
– Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail ksiegowosc.koszty@.robac.pl

LOGISTYK TRANSPORTU

–  Planowanie tras transportowych kierowców
–  Obsługa zleceń klientów, komunikacja i identyfikacja potrzeb klienta
–  Kontrola stanu pojazdów i dokumentów przewozowych kierowcy i pojazdu
–  Układanie zmian roboczych kierowców

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe – logistyczne

Oferujemy:

P.W Robac www.robac.pl

Paterek ul. Przemysłowa 9.

tel./fax( 052)564-05-20
       kom. 883 652 655

--> wstecz