Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Omijaj ul. Zieloną- trwa remont

Omijamy ul. Zieloną w Kcyni, gdyż w sobotę rozpoczął się remont drogi. W sobotę rozpoczęły się prace związane z ułożeniem nowej 4 centymetrowej nakładki asfaltowej. Fachowcy zdzierali fragmenty asfaltu, skuwali luźne popękane części drogi. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w poniedziałek będzie wylewany asfalt.

Ulica Zielona na czas prac remontowych nie zostanie zamknięta i dlatego apelujemy  do mieszkańców, którzy uczęszczają remontowaną ulicą aby korzystali z dróg osiedlowych. Każdy z nas zna osiedlowe ulice. Z osiedla Libelta bez problemu można dostać się do miasta jadąc ul. Powstańców Wielkopolskich w kierunku ulicy Nowej do ronda. Zapewne mieszkańcy ul. Zielonej, którzy korzystają z samochodów muszą pamiętać o tym, że bezpieczniej jest wyprowadzić auto z garażu i pozostawić gdzieś w innym miejscu, aby w razie potrzeby nim wyjechać.

Zwracamy uwagę do kierowców, którzy mimo wszystko poruszają się rozkopaną ul. Zieloną, aby zwracali uwagę na wystające studzienki kanalizacyjne. Drogowcy ustawili w tych miejscach pachołki ostrzegawcze, ale nigdy nie wiadomo co komu do głowy strzeli.

tekst i fot. Robert Koniec

 

 

--> wstecz