Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Budowa ronda w pigułce. Zobacz film

Wiem, wiem, że zamęczyłem Państwa filmami z budowy ronda. Obiecuję, ze ten jest ostatni ale mam nadzieję, że wyjątkowy. Przez 9 miesięcy relacjonowaliśmy w RONDOINFORMATORZE o wszelkich poczynaniach na budowie. Pokazaliśmy Państwu wiele etapów budowy, byliśmy na rondzie wielokrotnie. INFO zawsze pokazuje fakty, a filmy doskonale pokazywały stan zastany, który często był uciążliwy dla mieszkańców Kcyni i okolic.

Często sygnały o niedociągnięciach przy budowie dostawaliśmy właśnie od Państwa dzięki czemu mogliśmy w bardzo szybki sposób reagować i nagłaśniać powstające problemy. Za wszystkie telefony, sms-y i przekazane informacje bardzo dziękujemy.

Osobiście dziękuję bardzo za wszystkie klaksony i pozdrowienia na widok kamery na rondzie, co było potwierdzeniem, że to co robimy jest rzeczą cenną dla mieszkańców Gminy Kcynia. INFO spowodowało, że o „sławnym absurdzie budowlanym” przy ulicy Nowej mówiła cała Polska. Oczywiście nie była to dobra reklama naszej miejscowości, ale dzięki temu wiele rzeczy udało się załatwić pozytywnie.

Pamiętacie jeszcze Państwo jak to było? Rozkopane skrzyżowanie, wszędzie błoto, spadające z drogi TIRy, przestój zimą, nie działające poprawnie światła…

Zapraszam na film

--> wstecz