Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Policjanci dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających cmentarze

Trwa policyjna akcja „Znicz”. Wczoraj w Dzień Wszystkich Świętych w rejonie nekropolii na terenie powiatu nakielskiego nad bezpieczeństwem osób odwiedzających cmentarze czuwali policjanci. Mundurowi służyli pomocą i dbali o zachowanie płynności ruchu.

Od środy trwa policyjna akcja „Znicz”, podczas której mundurowi szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo w rejonach nekropolii. Wczoraj (1.11.18) w dzień Wszystkich Świętych, w rejonach cmentarzy zauważyć można było znaczne nasilenie ruchu zarówno pojazdów, jak i pieszych. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających miejsca spoczynku zmarłych, jak co roku czuwali policjanci powiatu nakielskiego. Mundurowi służyli radą i dbali o utrzymanie płynności ruchu. Kiedy zachodziła taka potrzeba kierowali ruchem, tak, by pomóc kierowcom oraz pieszym bezpiecznie się przemieścić.

Pomoc policjantów okazała się skuteczna. Nie odnotowano żadnego zdarzenia drogowego w rejonie cmentarzy w powiecie nakielskim. Nie wpływały też żadne zgłoszenia dotyczące przypadków ograbienia nagrobków, czy zniszczenia mienia.

Policyjna akcja „Znicz” potrwa do niedzieli (4.11.18).

Mł. asp. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz