Policjanci z Szubina zabezpieczyli narkotyki – Kcynia info - serwis informacyjny Policjanci z Szubina zabezpieczyli narkotyki – Kcynia info - serwis informacyjny
Środa, 15 sierpnia 2018 r. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Policjanci z Szubina zabezpieczyli narkotyki

Susz roślinny i różnego rodzaju tabletki w tym ekstazy, zabezpieczyli szubińscy kryminalni w pokoju zajmowanym przez 28-letniego mieszkańca gminy. Podejrzany już usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni z Szubina, zajmujący się między innymi zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni mieszkaniec pobliskiej wsi, w swoim pokoju, może posiadać narkotyki.
Aby sprawdzić swoje ustalenia, pojechali do mieszkania podejrzanego na przeszukanie.  W trakcie prowadzonych czynności znaleźli 7 tabletek ekstazy, 57 tabletek niewiadomego pochodzenia oraz prawie 3g suszu.

Zaraz po tym, jak policjanci zabezpieczyli zabronione środki pojechali do miejsca pracy podejrzanego, aby go zatrzymać. 28-latek był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych.

Mieszkaniec gminy Szubin został zatrzymany i dowieziony do komisariatu. Tam usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności. Sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

  

mł. asp. Justyna Andrzejewska
Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz