Czwartek, 27 czerwca 2019 r. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Poszukiwany listem gończym kcynianin trafił za kratki

Kcyński dzielnicowy ustalił, że na terenie jednej z posesji w okolicznej wsi ukrywa się poszukiwany listem gończym 26-latek. Mężczyzna tak bardzo chciał uniknąć spotkania z mundurowymi, że najpierw uciekł przez okno, a później schował się w piwnicy. Na nic się to jednak zdało.

Od zeszłego roku policjanci poszukiwali 26-letniego mieszkańca gminy Kcynia, za którym sąd wydał list gończy. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości do minionego piątku (28.09.18), kiedy to kcyński dzielnicowy ustalił, że 26-latek prawdopodobnie przebywa w jednym z mieszkań w okolicznej wsi.

Gdy policjanci zapukali do ustalonego mieszkania, pomimo wyraźnych głosów, że ktoś w nim przebywa, nikt nie otworzył. Okazało się, że 26-latek tak bardzo chciał uniknąć spotkania z policjantami, że uciekł oknem, a zaraz potem schował się w piwnicy pobliskiego budynku. Tam też został zatrzymany.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, 26-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę.

Mł. asp. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy

KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz