Piątek, 20 października 2017 r. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

25% rabatu z okazji 25 lecia firmy. PROMOCJE w Zakładzie Optycznym w Kcyni.

Bardzo atrakcyjne PROMOCJĘ ma dla Państwa Zakład Optyczny, który mieści się w budynku Apteki Pod Orłem w Kcyni. Z okazji 25- lecia firmy Piastowski Zakład Optyczny przygotował 25% rabatu na wszystko oraz badania optometryczne w prezencie. Z promocji wyłączone są soczewki kontaktowe.
*UWAGA! PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ – na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Zapraszamy

 

Idealnie dobrane okulary zapewniają komfort i pewność siebie w każdej sytuacji. Piastowski Zakład Optyczny w Kcyni gwarantuje styl, wygodę i profesjonalizm. Zakład od lat znajduje się w budynku apteki „Pod Orłem” w Kcyni przy ulicy Rynek. Od 1 października Zakład Optyczny w Kcyni otwarty jest także w poniedziałki.

Zapraszamy na wiosenno-letnią promocję szkieł fotochromowych i przeciwsłonecznych. Oferujemy również szeroką gamę soczewek kontaktowych różnych producentów. W sprzedaży promocyjnej są szkła progresywne (komfortowe widzenie na każdą odległość) z gwarancją adaptacji.

Ponadto zapraszamy również codziennie do dwóch salonów w Bydgoszczy, które mieszczą się przy ul.Dworcowa 110 i ul.11 Listopada 8. Zamawiając okulary w którymś z tych salonów mogą Państwo odebrać je w Kcyni.Współpracujemy z okulistami pracującymi w szpitalach i optometrystami.

Zapraszamy Państwa do naszego Zakładu w Kcyni w:

Poniedziałki w godzinach od 09:00 -15:00

Środa w godzinach od 10.00-18.00

Sobota w godzinach od 9.00-12.00

 

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, to uzyskacie Państwo na nie odpowiedź w kcyńskim Zakładzie Optycznym pod numerem telefonu 609 704 521

Telefoniczna rejestracja do okulisty odbywa się pod numerem telefonu :52 384 73 17 lub osobiście w aptece.

materiał sponsorowany

 

 

--> wstecz