Piątek, 23 lutego 2018 r. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Rondo im.755 lecia Kcyni. Jak Wam się podoba? Czekamy na Twoją propozycję

Panie Robercie chciałabym nawiązać do propozycji przesyłanych do pana. Padło wiele ciekawych nazw naszego ronda i dlatego proponuje nazwać Rondo im. 755 lecia Kcyni. fajnie pasuje, bo zostało otwarte w roku jubileuszowym miasta– napisała do nas Pani Anna.

INFO od kilu miesięcy zbiera Państwa propozycje nazwy kcyńskiego ronda. Od naszych czytelników dostajemy nowe propozycje. Po dłuższym czasie wracamy do tematu.

 

INFO czeka na Państwa propozycje w sprawie nadania imienia budowanemu rondu w Kcyni. Dlatego zapraszamy do przyłączenia się do zabawy i przesyłania do naszej redakcji propozycji nadania imienia ronda w Kcyni. Dostaliśmy kolejną propozycję od naszej czytelniczki. Do długiej listy propozycji nazwy ronda dopisujemy dziś kolejne, które brzmi:Rondo 755 lecia Kcyni

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej zabawy, w której każdą Państwa propozycję nazwy kcyńskiego ronda będziemy publikowali. Listę propozycji mieszkańców Gminy Kcynia przekażemy Włodarzowi Gminy Kcynia oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Kcyni i być może, któraś z podanych nazw zostanie wybrana.

Przypomnijmy, że pierwsza propozycja im. Józefa Piłsudskiego już padła podczas jednej z sesji Rady Miejskiej i w imieniu kcyńskich historyków podał ją radny Jan Kurant.

Pomysłów jest wiele. Oto nadesłane do INFO propozycje nazwy ronda.

-im. Józefa Piłsudskiego

-Kcyńskie,

-im. Jana Czochralskiego,

– im. Powstańców Wielkopolskich,

-Trzech Włodarzy,

-Szubińskie,

-Nakielskie,

-im. Jana Pawła II,

-Pałuckie,

-im. Klary Prillowej,

– im. Józefa Wizy,

-Macieja z Grochowa,

– im.Stefana Boguszyńskiego,

-im.Rynera i Jana,

-im.Rondo Pocztowe,

-im.Stefana Boguszyńskiego,

-im.Rynera i Jana,

-Rondo Pocztowe,

-im. Żołnierzy Niezłomnych lub Wyklętych,

-im.ks. Stanisława Sojki,

– im. Rotmistrza Witolda Pileckiego,

– Rondo Kujawskie,

-Rondo św. Idziego,

-Rondo im. Karola Wojtyły,

-Rondo dobrej zmiany,

-Rondo 755 lecia Kcyni

 

Zapraszamy do przesyłania do naszej redakcji swoich propozycji. Będziemy je publikowali i może to właśnie mieszkańcy wybiorą Patrona ronda w Kcyni.

Czekamy pod stałym adresem kontakt@kcynia.info

 

--> wstecz