Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Rondo im.755 lecia Kcyni? Czekamy na Twoją propozycję

Dziś na chwile wracamy do tematu, którym zajmowaliśmy się w czasie budowy ronda. Na łamach portalu kcynia.INFO publikowaliśmy Państwu propozycje nazwy ronda, które zgłaszane były do nas przez mieszkańców Gminy Kcynia. Czy w roku wyborczym włodarz Kcyni zdecyduje się ogłosić konkurs, plebiscyt, a może zrobi sondę na Patrona ronda w Kcyni?

Do naszej redakcji napłynęło już bardzo wiele propozycji, które dziś Państwu przypominamy. Jedną z ostatnich była propozycja nazwy „Rondo im. 755 lecia Kcyni”.

INFO od kilu miesięcy zbiera Państwa propozycje nazwy kcyńskiego ronda. Od naszych czytelników dostajemy nowe propozycje. Po dłuższym czasie wracamy do tematu.

INFO czeka na Państwa propozycje. Zapraszamy do przyłączenia się do zabawy i przesyłania do naszej redakcji propozycji nadania imienia ronda w Kcyni.

Listę propozycji mieszkańców Gminy Kcynia przekażemy Włodarzowi Gminy Kcynia oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Kcyni i być może, któraś z podanych nazw zostanie wybrana w drodze sondażu lub głosowania.

Przypomnijmy, że pierwsza propozycja im. Józefa Piłsudskiego już padła podczas jednej z sesji Rady Miejskiej i w imieniu kcyńskich historyków podał ją radny Jan Kurant.

Pomysłów jest wiele. Oto nadesłane do INFO propozycje nazwy ronda.

-im. Józefa Piłsudskiego

-Kcyńskie,

-im. Jana Czochralskiego,

– im. Powstańców Wielkopolskich,

-Trzech Włodarzy,

-Szubińskie,

-Nakielskie,

-im. Jana Pawła II,

-Pałuckie,

-im. Klary Prillowej,

– im. Józefa Wizy,

-Macieja z Grochowa,

– im.Stefana Boguszyńskiego,

-im.Rynera i Jana,

-im.Rondo Pocztowe,

-im.Stefana Boguszyńskiego,

-im.Rynera i Jana,

-Rondo Pocztowe,

-im. Żołnierzy Niezłomnych lub Wyklętych,

-im.ks. Stanisława Sojki,

– im. Rotmistrza Witolda Pileckiego,

– Rondo Kujawskie,

-Rondo św. Idziego,

-Rondo im. Karola Wojtyły,

-Rondo dobrej zmiany,

-Rondo 755 lecia Kcyni

 

Zapraszamy do przesyłania do naszej redakcji swoich propozycji. Będziemy je publikowali i może to właśnie mieszkańcy wybiorą Patrona ronda w Kcyni.

Czekamy pod stałym adresem kontakt@kcynia.info

 

--> wstecz