Wtorek, 11 sierpnia 2020 r. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Ruszyły zapisy do Szkoły Językowej Easy English

Ruszyły zapisy do Szkoły Językowej Easy English w Osieku, Wyrzysku, Kcyni, Sadkach , Ślesinie , Witosławiu i Występie

Szkoła Językowa Easy English powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą nastawić się na konwersację i komunikację w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w Występie, Wyrzysku, Osieku, Sadkach, Ślesinie, Witosławiu. Od września 2020r. także mieszkańcy Kcyni będą mogli brać udział w kursach.

Szkoła Easy English oferuje szeroki wachlarz kursów językowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz szkolenia dla firm. Nauka odbywa się przez gry i zabawę, a jej efekty są szybko widoczne. Rodzice mogą sprawdzać postępy swoich pociech dzięki lekcjom pokazowym, które odbywają się co 3 miesiące i podczas których dzieci operują poznanym słownictwem.

W 2019 roku Szkoła Easy English zajęła 1 miejsce w prestiżowym plebiscycie  „ ORŁY EDUKACJI ”. 1 miejsce zostało przyznane m.in. na podstawie opinii uczniów – świadczy to o wysokim poziomie nauczania i zadowoleniu klientów.

Misją szkoły Easy English jest nie tylko uczyć, ale też inspirować i zachęcać do rozwoju osobistego każdego ucznia. Cel ten jest osiągnięty dzięki nowoczesnym i aktywnym metodom nauki języka angielskiego w małych grupach. Na naukę wpływ ma niewątpliwie miła i przyjazna atmosfera na zajęciach. Każdy nauczyciel Szkoły, 4 razy w roku, bierze udział w szkoleniach metodycznych, podczas których poznaje najnowsze metody nauczania poprzez gry i zabawy.

Cel szkoły, który obrany jest za priorytetowy, to prowadzenie kursów nastawionych na konwersację i naukę żywego języka poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji. Wykształcenie płynności, a tym samym szybkiego, wręcz odruchowego używania struktur językowych. Podczas zajęć uczniowie muszą mówić w języku angielskim i dzięki temu bardzo szybko przełamują swój lęk i barierę w mówieniu.

Więcej informacji pod nr 532 300 788.

Materiał partnera.

 

--> wstecz