Niedziela, 17 stycznia 2021 r. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

STOP ubojni w Paterku. W czwartek jest spotkanie

Mieszkańcy Nakła nad Notecią, Paterka, całej gminy, Gminy Kcynia ! Czy wiecie jaka inwestycja ma powstać w Paterku ? Przemysłowa ubojnia świń. Po cichutku, potajemnie powstaje coś, co w krótkim czasie zrujnuje nasze życie i zdrowie ! Nie dopuśćmy do tego ! Nie dajmy się nabrać, że dla nas to jakiś zysk ! Historie takich miejsc pokazują, ze jest to degradacja ŻYCIA okolicznych mieszkańców !Nie możemy się na to zgodzić !– czytamy na stronie internetowej https://www.facebook.com/STOP-Ubojni-w-Paterku

Protestujemy przeciwko Przemysłowej Ubojni w Paterku !
Strona powstała by poinformować społeczeństwo Lokalne o mającej powstać inwestycji – powstaniu Przemysłowej ubojni na terenach wokół Nakła nad Notecią , która doprowadzi do degradacji środowiska naturalnego i społecznego.
W czwartek o godzinie 18:00 ma odbyć się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Paterku. Jako, że nie my jesteśmy organizatorami tego spotkania liczymy się, że nasze głosy mogą być niechętnie brane pod uwagę. Spodziewamy się raczej reklamy inwestora… Jednak będziemy! Będziemy patrzeć, będziemy słuchać, będziemy pytać. Interesujmy się naszą wspólną sprawą!– czytamy na stronie STOP Ubojni w Paterku.
O sprawie informowało już Radio Nakło
--> wstecz