Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Stowarzyszenie z Sipior działa i pomaga już 10 lat. Zaproszenie na Jubileusz

Chyba nie ma w Gminie Kcynia osoby, która nie wie, że „Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju wsi Sipiory” od lat organizuje i pomaga przede wszystkim dzieciakom z bydgoskiej onkologii. Twarzą działalności stowarzyszenia jest Pani Anna Knasińska, która wraz z zespołem wspaniałych ludzi bardzo często organizuje i przyłącza się do róznych akcji.

Od wielu lat Stowarzyszenie na terenie Sipior organizuje życie kulturalne mieszkańcom, współpracuje z miejscową parafią, strażakami i utrzymuje kontakt z wieloma sponsorami nie tylko w powiecie nakielskim. Kto zna Panką Anię Knasińską, to wie, że ta kobieta jeżeli nie zostanie wpuszczona drzwiami to wejdzie oknem. Zawsze dąży do celu, jednoczy ludzi Stowarzyszenia, łamie serca darczyńcom i przede wszystkim daje wiele materialmych rzeczy dzieciom z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii im. A. Jurasza w Bydgoszczy poprzez organizacje cieszących się ogromnym zainteresowaniem akcji charytatywnych.

14 września Stowarzyszenie obchodzić będzie Jubileusz 10 lecia swojej działalności. Z tej okazji organizatorzy przygotowują moc atrakcji, o których piszą na plakacie. Zapraszamy Państwa do udziału w tej uroczystości.

tekst. Robert Koniec

fot. arch. organizatora

--> wstecz