Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Strażacy mają 12 stronicowy kalendarz 2018

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kcyni rozprowadzili już sporą ilość kalendarzy wśród społeczeństwa. Fotograficzna sesja z dziećmi spotkała się z miłym odzewem mieszkańców Kcyni i okolic, którzy bardzo chętnie kupili jedno kartowe kalendarze ścienne. Fotograficzna sesja dziecięca, którą miałem przyjemność realizować zaowocowała pakietem zdjęć, które postanowiłem wykorzystać także w drugim kalendarzu wydanym przez strażaków w Kcyni.

Edycja 12 kartowego kalendarza w formacie A3 jest formą wyjścia do społeczeństwa. W kalendarzu wykorzystałem zdjęcia z różnych imprez, świąt i wydarzeń, w których kcyńscy strażacy brali udział. W wykorzystanych zdjęciach starałem się pokazać wszechstronną działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kcyni. W tym przypadku nakład jest ograniczony, bo ma to być przede wszystkim materiał promocyjny jednostki dla instytucji, firm i osób prywatnych, które wspierają działalność strażaków. Oczywiście kalendarzy nie zabraknie dla rodziców dzieci biorących udział w sesji jak i samych strażaków. Prawdopodobnie nieznaczna ich ilość trafi do odsprzedaży, a dochód przeznaczony zostanie na cele statutowe jednostki.

Bardzo się cieszę, że swoją społeczną pracą mogłem pomóc ludziom, którzy na co dzień pomoc niosą nam. Mam nadzieję, że kalendarze będą zdobiły ściany mieszkań, biur i pomieszczeń nie tylko strażaków.

tekst i fot. Robert Koniec

--> wstecz