Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Strażacy i ratownicy pospieszyli z pomocą

Dziś służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia w wyniku, którego poszkodowany został mężczyzna. W niesienie pomocy zaangażowany został Zastęp OSP z Kcyni i ratownicy medyczni z Kcyni, strażacy z PSP w Szubinie oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Bydgoszczy. O oficjalną informację w tej sprawie poprosiliśmy Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji mł. asp. Justynę Andrzejewską.

Odpowiadając na Pana pytanie informuję, iż w dniu dzisiejszym (14.06.18) o godzinie 10.32, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Asnyka w Kcyni mężczyzna wypadł z okna.

Z czynności przeprowadzonych przez policjantów wynika, że 27-letni mieszkaniec Kcyni, wyskoczył z okna na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego. Okoliczności zdarzenia wskazują, że była to próba samobójcza. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został śmigłowcem LPR przetransportowany do jednego z bydgoskich szpitali.

Policjanci z Kcyni będą prowadzić w tej sprawie postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.– poinformowała kcynia.INFO oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Nakle n/Notecią.

tekst i fot(arch) Robert Koniec

 

 

--> wstecz