Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

To już jest KONIEC. DziękujMY

Przed nami ostatni dzień roku 2017 i jest to odpowiedni czas do podsumowania tego co już za nami. Zanim jednak to zrobię, to chciałbym podziękować Państwu za obecność na naszym portalu. Za to, że czytacie moje newsy, że oglądacie filmy, że przesyłacie mi swoje materiały i za to, że motywujecie mnie do dalszego działania. Dziękuję bardzo wszystkim fecebookowiczom za lajki, udostęnienia i polubienia.

Kcynia.INFO jest od lat liderem w przekazie informacji w Gminie Kcynia. Dzięki pasji do reporterki i ciężkiej pracy udaje mi się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Staram się informować Państwa najrzetelniej i najobiektywniej jak potrafię. W 2017 roku opublikowałam ponad 200 relacji filmowych. Jak sami Państwo wiecie spędziłem wiele godzin na relacjach z inwestycji roku, którą była budowa ronda. Zdaję sobie sprawę, że dzięki INFO wiele spraw udaje się pozytywnie załatwić, bo nasz portal bardzo często jest łącznikiem pomiędzy społeczeństwem w włodarzami naszej gminy.

Nie mogę zapomnieć o reklamodawcach, którzy współpracują z naszym portalem. To dzięki zamieszczonym reklamom udaje mi się pokryć koszty prowadzenia portalu. Bardzo cenię sobie osoby, instytucje i firmy, które właśnie na INFO chcą się reklamować i jednocześnie wspierać naszą działalność dla społeczeństwa Gminy Kcynia.

Dziś chciałbym zaprosić Państwa do podsumowania wydarzeń 2017 roku w filmowej pigułce. Miniony rok uważam za rok, który obfitował w bardzo wiele wydarzeń losowych. To rok przede wszystkim nawałnic, intensywnych deszczów, budowy ronda i ciągłych kłopotów finansowych gminy ale i wykonanych inwestycji drogowych w naszej gminie.

Dziękuję

Robert Koniec

Zapraszam na film.

--> wstecz