Trudna akcja trwała kilkanaście godzin – Kcynia info - serwis informacyjny Trudna akcja trwała kilkanaście godzin – Kcynia info - serwis informacyjny
Środa, 15 sierpnia 2018 r. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Trudna akcja trwała kilkanaście godzin

Usuwanie skutków wypadku samochodu ciężarowego w Kcyni trwało kilkanaście godzin. Przypomnijmy, że ciężarówka rozbiła się nad ranem na jednej z posesji przy ulicy Szubińskiej w Kcyni. Akcja przeładunku towaru i usunięcia rozbitego auta z pasa jezdni i pobliskiej posesji trwało kilkanaście godzin. Od wczesnych godzin trwał ręczny przeładunek towaru do podstawionej naczepy. Na sprzęt specjalistyczny, który musi zapewnić przewoźnik czekano długo.

W tym czasie na ulicy Szubińskiej pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Kcyni oraz KPP w Nakle N/Notecią, którzy kierowali ruchem wahadłowym a w późniejszym czasie kierowali pojazdy na wyznaczone objazdy. W działaniach uczestniczyli strażacy ochotnicy z Kcyni, Żurawi i Łankowic.

Do podniesienie naczepy oraz pojazdu użyto specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Na czas przeładunku uszkodzonej naczepy i ciągnika siodłowego droga wojewódzka była zamknięta o czym INFOrmowaliśmy Państwa na naszym portalu.

Akcja trwała cały dzień. Od godziny 12:30 do około 16:00 droga wojewódzka w kierunku Szubina była zamknięta.

tekst i fot. Robert Koniec

 

--> wstecz