Środa, 23 maja 2018 r. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

W 2017 roku życzymy Państwu…

W sylwestrową noc usłyszymy wiele życzeń i miejmy nadzieję, że one wszystkie się spełnią. INFO także Państwu życzy samych słonecznych dni, tylko pozytywnych wiadomości, wspaniałych i radosnych informacji, zadowolenia z dnia codziennego, otwartości na ludzi i przede wszystkim zdrowia.

Dziś dziękujemy Państwu za tak liczną obecność na portalu, za codzienne odwiedziny, za to, że czytacie Państwo najprawdziwszy portal kcyński. Dziękuję osobiście za bardzo dużą oglądalność naszych filmów, za bardzo miłe słowa kierowane pod naszym adresem, dziękuję także za słowa krytyki i kopniaki w cztery litery. Szczególnie w tym 2016 roku bardzo, ale to bardzo dziękuję Państwu za wszystkie informacje przesyłane do naszej redakcji. Bardzo się cieszę, że to właśnie INFO jest miejscem publikacji Państwa newsów.

Nieocenioną pomocą w tworzeniu portalu jest informacja o wszystkich wydarzeniach, zdarzeniach, uroczystościach czy spotkaniach, które dostajemy od Państwa. Dla mnie jest to pewnego rodzaju nagroda za swoją pracę na rzecz naszej małej Ojczyzny. Ciesze się z tego faktu ogromnie, bo dzięki temu INFO możemy tworzyć razem z Państwem i dla Państwa.

Miniony 2016 rok dla mnie był rokiem ogromnego wysiłku i pracy. Mam dużą satysfakcję, że INFO stało się lekturą do porannej kawy, do przerwy w pracy, do popołudniowej lektury czy wieczornego spędzania czasu w sieci. Jesteśmy z Państwem już 12 lat i mamy nadzieję, że portal www.kcynia.INFO zawsze w Kcyni będzie wizytówką wolnych mediów.

Prowadzenie portalu, to również koszty. Dlatego w tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim naszym reklamodawcom. To dzięki nim możemy pokrywać koszty związane z prowadzeniem portalu, a to jest bardzo ważne. Zamieszczając reklamę na INFO tak naprawdę pomagacie mi Państwo współtworzyć portal. Aby móc przedstawiać autorskie wiadomości, najnowsze informacje, nagrywać filmy jakich byście nigdy nie obejrzeli muszę być dostępny 24 godziny na dobę. Muszę wszędzie dojechać, ponieść koszty utrzymania serwera, domeny, paliwa, utrzymania sprzętu.

Mili Państwo. W tym nowym 2017 Roku życzę Wam aby się spełniły Wasze marzenia i plany, ale wiem, że jedno życzenie mamy wspólne. Życzę wszystkim mieszkańcom Gminy Kcynia, aby w 2017 roku zakończyła się budowa ronda w Kcyni.

Robert Koniec

 

 

 

--> wstecz