Wtorek, 26 marca 2019 r. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Walczą o Tytuł Mistrza Polski

W sobotę w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Wapnie rozegrano mecze grupowe w ramach XXII Mistrzostw Polski Pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich. Gospodarzem sportowej imprezy jest Zakład Poprawczy w Kcyni a w rozgrywkach uczestniczy 11 drużyn.

Po oficjalnym otwarciu, którego dokonał nowy Dyrektor Zakładu Poprawczego w Kcyni Paweł Duda głos zajął i życzył powodzenia Burmistrz Marek Szaruga. Przed rozpoczęciem zawodów zawodników witały dźwięki kcyńskiej Orkiestry OSP. Wśród przybyłych zawodników znalazł się także człowiek, który w swoim rodzinnym mieście również gra w orkiestrze. Chwilowy dyrygent okazał się nie tylko dobrym muzykiem ale i piłkarzem.

Rozegrano wiele emocjonujących spotkań. Padały bramki, lał się pot, wpadały punkty ale przede wszystkim była dobra zabawa. Dwudziesta druga  edycja Mistrzostw, to także czas na wspólna integrację i sportowy relaks pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich.

W niedzielę odbędzie się drugi dzień rozgrywek i zakończenie sportowej imprezy. Rozegrane zostaną mecze, które ułożą punkty w tabeli w odpowiedni sposób.

mecze rozegrane zostaną wg.

godz. 9.30 Mecz o IX miejsce ZP Gdańsk-SdN Szczecin
godz. 9.50 I Półfinał ZP Barczewo-ZP Studzieniec
godz. 10.25 II Półfinał ZP Pszczyna-ZP/MOAS Szubin
godz. 10.55 Mecz o VII miejsce ZP Trzemeszno-ZP Głogów
godz.11.15 Mecz o V miejsce ZP Kcynia-ZP Grodzisk Wlkp.
O 11.35 mecz o III miejsce, a 12.10 mecz finałowy.

tekst i fot. Robert Koniec

 

 

 

--> wstecz