Wtorek, 18 grudnia 2018 r. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Wiesz już kto chce zostać twoim radnym? Poznaj kandydatów

Za prawie miesiąc pójdziemy do urn wybrać nowy skład Rady Miejskiej w Kcyni. Dziś PKW opublikowała listy zgłoszonych kandydatów poszczególnych Komitetów Wyborczych. INFO publikuje listy kandydatów, którzy powalczą o wejście w skład nowej Rady Miejskiej w Kcyni oraz fotel Burmistrza Kcyni.

 

OKRĘG NR 1miasto Kcynia – część, ulice: Ceglana, Dworcowa, Farna, Gliniana, Libelta, Nowa, Ogrodowa, Sądowa, Szubińska

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

KURANT Jan Zygmunt

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

RYBAK Magdalena Barbara

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

STACHOWIAK Arkadiusz Marek

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

TYCKUN Edmund Stanisław

 

OKRĘG nr 2 miasto Kcynia – część, ulice: Bolesława Pobożnego, Emila Jurczyka, Garncarska, Jana Kantego, Klasztorna, Krzywa, Nakielska, Okrężna, Polna, Tupadzka

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULA STACHOWIAK

STACHOWIAK Urszula

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MAROSZ Filip Józef

 

 

OKRĘG nr 3 miasto Kcynia – część, ulice: Cmentarna, Kasztanowa, Młyńska, Parkowa, Poznańska, Rynek, Strażacka

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KCYNIA

KONOPKA Mateusz Marek

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

WOŁYŃSKA Monika

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

CYBULSKI Joachim Dawid

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO

PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOWALSKA Aneta Magdalena

 

OKRĘG  NR 4 miasto Kcynia – część, ulice: Brzozowa, Ciasna, Jesionowa, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Modrakowa, Podgórna, 750 – lecia Kcyni, Słoneczna, Szewska, Wiejska, Wincentego Witosa, Wybudowanie, Wyrzyska

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

GREWLING Marek Ignacy

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

WYCZAŃSKA-JABŁKOWSKA Magdalena Monika

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

WINIASZEWSKA Jadwiga

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO

KRZYŻANOWSKI Adam

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PRUSAK Tomasz Szymon

 

OKRĘG  NR 5 miasto Kcynia – część, ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Pałucka, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Żeromskiego, Wisławy Szymborskiej, Zielona, Zofii Nałkowskiej

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

ZUBRZYCKI Adam

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KULIBERDA

KULIBERDA Henryk Wojciech

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

NOWICKI Bartłomiej

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO

PEZACKI Mirosław

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

DWORNICZAK Elżbieta

 

Okręg  NR 6 sołectwa: Elizewo, Malice, Suchoręcz, Turzyn

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

MILLER Katarzyna

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

BAGNEROWSKI Tomasz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA

STACHOWIAK Mateusz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NAPIERALSKA Lidia

 

OKRĘG  nr 7 sołectwa: Iwno, Karmelita, Kazimierzewo, Łankowice, Sierniki

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

HODANA Eugeniusz Czesław

 

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

WITCZAK Zbigniew Tadeusz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

MROCZEK Wiesław

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

SZCZEPANIAK Łukasz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

LEMKE Jacek

 

OKRĘG nr 8 sołectwa: Gromadno, Ludwikowo, Piotrowo

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

WOŹNIAK Alicja Krystyna

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

TECŁAW Dorota Mirosława

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOŃCZEWSKI Marek

 

OKRĘG  nr 9 sołectwa: Chwaliszewo, Dobieszewko, Dobieszewo, Rozpętek, Słupowa, Słupowiec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

STRYCHALSKI Jacek Piotr

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

WILK Kamil

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

TOMASZEK Ewa

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MAROSZ Józef Andrzej

 

OKRĘG nr 10 sołectwa: Dziewierzewo, Miastowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

CZERWIŃSKA Dorota

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ŚLĘŻAK Radzisław

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

MORDZAK Bożena Maria

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

BURSZTYNOWICZ Lucyna Teresa

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NAPIERALSKI Krzysztof

 

OKRĘG  nr 11 sołectwa: Górki Dąbskie, Górki Zagajne, Żarczyn

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

ŚWIERC Tomasz Bronisław

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

RAJMANN Marzena Elżbieta

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

OSIAL Tomasz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MUZOLF Bartłomiej

 

OKRĘG nr 12 sołectwa: Paulina , Sipiory, Studzienki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

LEPPER Tadeusz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

PACAŁA Mirosława

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

ŁUCZAK Piotr

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

SOCHA Marcin

 

OKRĘG  nr 13 sołectwa: Dębogóra, Szczepice, Tupadły

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

PIECHOWIAK Danuta

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KORBAL Ryszard

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

GRABARSKI Stanisław

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK

SZCZEPANIAK Tomasz Antoni

 

OKRĘG  nr 14 sołectwa: Laskownica, Mieczkowo, Nowa Wieś Notecka, Smogulecka Wieś

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

FLOREK Elwira Kinga

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

RUDZKA Danuta Teresa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

WIECZOREK Piotr

 

OKRĘG nr 15 sołectwa: Głogowiniec, Grocholin, Palmierowo, Żurawia-Włodzimierzewo

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”

GŁADYSIEWICZ-KOŁOS Aleksandra Maria

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

SZCZEPAŃSKI Łukasz Kazimierz

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”

PRUS Brygida Maria

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

STAUDT Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--> wstecz