Wtorek, 26 marca 2019 r. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Wystąpią w klubowych barwach. Kto za to zapłacił?

Od dłuższego czasu nie da się nie słyszeć o działalności młodego klubu, który zrzesza dzieci i młodzież i uczy grać w piłkę ręczną.  MLUKS „Orlik” Kcynia uczy tej trudnej dyscypliny sportowej jaką jest piłka ręczną dziewczęta. Obecnie przez zawodnikami z Kcyni jest kolejne sportowe zadanie w imprezie międzywojewódzkiej, której gospodarzem jest właśnie kcyński klub Orlik.

Miło czytać i informować naszą społeczność o kolejnych działaniach, które są wdrażane w życie. Zainteresowanie grą w piłkę ręczną jest bardzo duże ale trenerzy i władze klubu nie zapominają o stronie estetycznej, która niewątpliwie wpływa motywująco na zawodniczki i wizualny odbiór młodych szczypiornistek.

Piękne, firmowe bluzy marki HUMMEL w klubowych barwach – żółtej z niebieskimi nadrukami, trafiły do dziewcząt grających w sekcji piłki ręcznej MLUKS „Orlik” Kcynia. Bluzy zakupione zostały wyłącznie za środki finansowe pozyskane od sponsorów, którzy docenili naszą wiarygodność, działania, starania i fakt ciągłego, dynamicznego rozwoju Klubu- informuje Prezes Klubu Bartosz Łyszczarz.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy firmom: PHU „Deka TRADE” p. Jarosław Kołodziej, „Bankowi Spółdzielczemu” w Kcyni z prezesem p. Piotrem Niedbalskim na czele, jak również dużemu sponsorowi z Bydgoszczy, który pragnie zostać anonimowy, a bez którego udziału niemożliwe byłoby zakupienie odzieży dla dziewcząt. Zarówno logo naszego Klubu, jak i gminy Kcynia, którą z dumą reprezentujemy oraz loga sponsorów, nadrukowane zostały na bluzach. Efekt przeszedł nasze oczekiwania.

Warto zaznaczyć, że bluzy zostały zakupione za pozyskane fundusze uzyskane od sponsorów, a  nie z budżetu Gminy Kcynia.

tekst. Robert Koniec

fot. MLUKS „Orlik” Kcynia

 

--> wstecz