Poniedziałek, 19 listopada 2018 r. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Zobacz przedmioty przeznaczone na licytace WOŚP

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni w którym mieści się kcyński sztab WOŚP informuje, ze podczas niedzielnego finału przeznaczono do licytacji wiele przedmiotów podarowanych przez mieszkańców i przedsiębiorców naszej gminy. Wśród nich zdjęcia autorstwa Mikołaja Leśniewskiego, rzeźba anioła autorstwa Eryka Tubiszewskiego, bony podarunkowe przekazane przez Kinge Wilk, nalewka z dzikiej róży i szkatułka przekazana przez Zenię Markiewicz, papierowa sowa przekazana przez Iwonę Hernet, kalendarz strażacki przekazany przez OSP Kcynia, strój kolarski z ostatniego Tour De Pologne przekazany przez Kacpra Gieryka, obraz autorstwa autorstwa Doroty Ścibut, łańcuszek z wisiorkiem i bon na przejazd w traktorze podczas V Wyścigów Traktorów w Nowej Wsi Noteckiej przekazany przez Justynę i Piotra Wieczorek, 3 vouchery na jednogodzinny rejs statkiem „Łokietek” ufundowane przez Starostwo Powiatowe, 3 kubki 26 finału WOŚP ufundowane przez Stowarzyszenie razem dla Wsi Żurawia- Włodziemerzewo.

Będą również  zdjęcia Jurka Napierały, które można będzie wylicytować w dużym formacie 30X45 gotowe do zawieszenia na ścianie oraz album z 2017 roku „Cztery pory roku w województwie kujawsko – pomorskim” .

Przypominamy, że do licytacji trafi także 10 ostatnich kalendarzy „Kcynia moje miasto” mojego autorstwa. Podczas główniej licytacji pod młotek trafi odpalenie salwy armatniej, tort okolicznościowy oraz walentynkowa kolacja dla dwóch osób ufundowana przez Restaurację Nova Verde.

tekst. Robert Koniec 

--> wstecz