Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Zrobił to z miłości. Czy on to przeżyje?

Z wielką przyjemnością zapraszam na opowieść o wielkiej miłości, która może nie zakończyć się happy endem. To co robi ten człowiek jest największym świadectwem umiłowania ich świata. Choć to co zauważam pomiędzy nimi jest czymś niespotykanym i fantastycznym, to czy wzajemne relacje pozwolą im na przetrwanie?

On chodzi, śledzi jego rodzinę, podgląda nocami i całymi dniami. Obserwuje z ukrycia. Razem czują, że bardzo się lubią a nawet kochają. Pozwala się fotografować, pięknie pozuje, przyzwyczaił się do jego zapachu, nie ucieka, wspólnie akceptują ten związek.

Piękny, jedyny w swoim rodzaju, niewidoczny ale pożądany przez innych. Nieświadomy swojej atrakcyjności żyje pełnią sił i zachwyca. Dzięki niemu możemy go zobaczyć i podziwiać. Czy ich związek ma szanse przetrwania?

Większość, która obejrzała te wspaniałe kadry już wie, że chodził, fotografował, wyczekiwał, śledził i nagrywał z miłości. To dzięki temu, my nieświadomi takiego życia możemy być świadkami wspaniałej miłości pomiędzy człowiekiem, który kocha las, przyrodę i wspaniałego jelenia. Zwierzę jak z bajki, silne, dorodne, nietypowe i bardzo atrakcyjne.

Jurek Napierała, to człowiek dzięki, któremu my miastowi ludzie możemy zobaczyć i poznać piękno przyrody w naszym regionie. To on jest autorem tej „pięknej opowieści” opartej na faktach, wielogodzinnych przebywaniach w lesie, podglądania zwierzyny i nagrania tego filmu.

Polecam obejrzeć ten film każdemu. Warto poświęcić kilka chwil na to, aby samemu przekonać się o wspaniałych wartościach i relacjach człowieka ze zwierzęciem. Poznać jego osobiste odczucia i obawy.

Jurek, bez względu na dalsze losy twojego leśnego przyjaciela życzę Ci abyś zawsze był dla nas przykładem i autorytetem świata przyrody. Nie wiem, czy Twój film uratuje życie tego wspaniałego jelenia, ale jestem przekonany, że zrobiłeś wszystko aby tak się stało i co najważniejsze, zrobiłeś to z miłości do zwierząt.

Państwa zapraszam do obejrzenia wspaniałego filmu.

tekst.Robert Koniec 

--> wstecz