Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

INFO czytają w Londynie

Miło nam jest podzielić się z Państwem listem od naszego czytelnika. Pan Paweł Szczepański pisze, że czyta INFO i ogląda naszą telewizję bardzo często. Mimo, że pracuje bardzo daleko od domu wie, co dzieje się w naszej gminie. Cieszymy się bardzo, że mamy czytelników nawet zagranica naszego kraju. Odczuwamy wielką satysfakcję, że dzięki naszej telewizji internetowej nasze filmy oglądane są niemalże na całym świecie.

Pan Paweł Szczepański z Kcyni napisał do nas po tym, jak informowaliśmy o ostatnich opadach śniegu, które go bardzo zdziwiły. U mnie prawie +20 stopni i pozdrawiam z Hiszpanii – informował kcynianin. Nasz czytelnik podzielił się z nami pięknymi widokami z wizyty w Londynie. Przysłał nam zdjęcia, a my dzielimy się tymi wspaniałymi widokami z Państwem.

Panu Pawłowi bardzo dziękujemy.

Zapraszamy czytelników naszego portalu pracujących poza granicami naszego kraju do przesyłania nam zdjęć ciekawych miejsc z całego świata. Napiszcie do nas gdzie nasz czytacie i oglądacie. Jesteśmy ciekawi gdzie dociera INFO. Piszcie na adres kontakt@kcynia.info lub odszukajcie mnie na FB

Tekst. Robert Koniec

fot. Paweł- czytelnik portalu kcynia.info

--> wstecz