Środa, 22 maja 2024 r. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Dzielnicowa z Kcyni na spotkaniu z rodzicami

Sierż. szt. Milena Prajs z kcyńskiego komisariatu spotkała się z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Mycielewie. Dzielnicowa mówiła o bezpieczeństwie dzieci na terenie szkoły, a także poza placówką.

W ostatnich dniach dzielnicowa z Komisariatu Policji w Kcyni, sierż. szt. Milena Prajs przeprowadziła spotkanie z rodzicami dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Mycielewie.

Tematem przewodnim spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu na terenie szkoły i nie tylko. Policjantka przypominała rodzicom o właściwym nadzorze nad swoimi pociechami. Mowa była o bezpieczeństwie w sieci i zagrożeniach związanych z logowania się młodych ludzi na różnego rodzaju portalach społecznościowych. Przypominała też o zagrożeniach związanych z zażywaniem środków odurzających ze wskazaniem, jakie objawy świadczyć mogą, że dziecko jest pod wpływem zabronionych substancji. Wskazywała też, aby rodzice rozmawiali ze swoimi dziećmi co pozwoli na bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów.

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy

KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz