Piątek, 24 maja 2024 r. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

ALARM! Wspólna akcja policjantów i strażaków zakończyła się odnalezieniem młodego mężczyzny.

Dziś wieczorem na terenie Kcyni i ościennych miejscowości funkcjonariusze policji z całego powiatu przy wsparciu strażaków z OSP w Kcyni, Łankowic, Żurawi, Dobieszewa i Chwaliszewa oraz straży leśnej brali udział we wspólnej akcji ALARM.

Zgłoszenie o tym, ze zaginał 17-letni mieszkaniec gminy Kcynia dyżurny policji odebrał dzisiaj o godz. 17.00. Z informacji przekazanych przez rodzinę, wynikało że chłopak może targnąć się na swoje życie.- informuje naszą redakcje p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią asp. Zofia Wrzeszcz.

Patrole pełniące służbę w dyspozycji dyżurnego, zostały poinformowane o okolicznościach zaginięcia 17-latka. Po 3 godzinach od rozpoczęcia poszukiwań patrol z komisariatu w Kcyni, zauważył na jednej z ulic miasta mężczyznę odpowiadającego podanemu przez rodzinę rysopisowi. 17-latek został zatrzymany a następnie przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala celem hospitalizacji.– dodaje p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią asp. Zofia Wrzeszcz.

red./fot. Robert Koniec

--> wstecz