Sobota, 18 maja 2024 r. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Bardzo dziękuję za udział w akcji banerowej. Zobacz teledysk

5 maja wieczorem zakończyła się akcja #KcyniaDziękuje, w którą włączyło się dość spore grono społeczeństwa Gminy Kcynia. Akcja polegała na wykonanie beneru z podziękowaniami dla medyków, strażaków czy policjantów. Pierwszy baner wykonałem wraz z córką, napisałem o tym na facebooku i tak się zaczęło. Bardzo szybki na barierkach przy rondzie w Kcyni zawieszano kolejne, kolejne i tak aż do wczoraj. Mieszkańcy Gminy Kcynia na swoich banerach dziękowali wielu grupom zawodowym, które są na pierwszej linii ognia. Piękne kolorowe hasła przyciągały oczy przechodniów, kierowców i mediów.

O akcji w Kcyni napisał Tygodnik Pałuki, powiedział TELEEXPRESS, pokazały ZBLIŻENIA TVP Bydgoszcz, pokazał program telewizji śniadaniowej #pogodniTVN

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji benerowej. Bez Państwa aktywności nic by się nie udało. Mam nadzieję, że przez kilka tygodni pokazaliśmy, że w Kcyni mieszkają pozytywni ludzie, którzy swoją postawą i zaangażowaniem chcą dać wsparcie tym, którzy tego potrzebują.

Dziękuję Zarządowi Dróg Wojewódzkich za przychylność w wykorzystaniu barierek, dziękuję Burmistrzowi Kcyni i Poczcie w Kcyni za możliwość wykorzystania ogrodzeń, na których wieszaliśmy banery. Ze względu na dość długi czas trwania akcji, powolne wyniszczenie przez wiatr banerów postanowiłem usunąć banery i wysprzatać teren wokół ronda. Na pamiątkę w naszych głowach pozostaną fotografie i pamiątkowy film, który udał mi się nagrać.

Za oprawę muzyczna filmu dziękuję Pani Milenie Kurdelskiej, która specjalnie na potrzeby teledysku zaśpiewała piosenkę „Chodź pomaluj mój świat” w Studio nagrań „Szkoła muzyczna YAMAHA Adam Rzepliński”.

tekst i film Robert Koniec

--> wstecz