Środa, 22 maja 2024 r. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Chory Dawid ma marzenie. Chcemy pomóc mu je spełnić, a TY?

Mogłabym powiedzieć, że Dawida znam od zawsze! Bo okazuje się, że 17 lat mieszkaliśmy od siebie raptem 2 km. Okazuje się, że dopiero dziś oficjalnie mogliśmy stać się znajomymi na facebooku.– pisze na facebboku wolontariuszka Fundacji MAM MARZENIA Katarzyna Wolff z Kcyni.

Poniedziałek nie zawsze musi okazać się męczącym pierwszym dniem tygodnia. Czasami staje się przyjemny, beztroski i pomyślny. A co tym razem poszło po naszej myśli? Do bazy oddziału Bydgoszcz trafił kolejny Marzyciel Dawidzapalony fan muzyki, fanatyk rapu, kierowca Kawasaki, miłośnik wędkarstwa, a co najważniejsze niezwykle dzielny bohater swojego życia!

Jak sam mówi: „Żyję i czuję się normalnie. Co się zmieniło? Jeżdżę do szpitala i unikam słońca”. To naprawdę minimum, które potwierdza jego charakterność! Niezniszczalny wojownik!

Marzenie Dawida to zestaw stereofoniczny, w którego skład wchodzi amplituner firmy Yamaha i kolumny Tonsil model Altus 300. Szczerze? Nazwy niewiele Nam mówią, ale wiemy, że ma to niesamowite możliwości i moc, a największą moc, jaką posiada ten zestaw, to dostarczenie Dawidowi siły do walki z chorobą i wywołanie najszczerszego uśmiechu na świecie!

Jeśli chcielibyście pomóc spełnić marzenie Dawida, zapraszamy do kontaktu. Możecie również dokonać wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem „O. Bydgoszcz – zestaw dla Dawida”

Nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

A teraz dwa zdania ode mnie.

O chorobie Dawida dowiedziałem się przypadkiem, gdy na fejsie zobaczyłem zdjęcie młodych mężczyzn z ogolonymi głowami. Już wtedy pomyślałem, że chciałbym coś zrobić dla chłopaka z Grocholina. Rozmawiałem z jego mamą i wymieniłem kilka zdań z nim samym. Młody skromny mężczyzna, niczego nie oczekiwał, niczego nie chciał. Całkowicie świadomy swojej choroby mówił i wspierał swoją mamę.

Większość z nas ma dzieci zdrowe, na co dzień nie zastanawiamy się nad chorobami innych. Często słyszymy, że ktoś jest chory, chętnie włączamy się w różne akcje. Pomyślałem, że znam tyle ludzi, którzy zechcą dorzucić się do wspólnej puszki i dać Dawidowi radość ze spełnienia marzenia. Dać mu siłę i MOC jak pisze Katarzyna Wolff, bo Dawid to urodzony wojownik. Chłopak z naszej gminy.

Zapytacie, na co choruje Dawid? Bez owijania w bawełnę powiem, że to Ostra Białaczka Limfoblastyczna.

Kto się dołączy?

tekst. Robert Koniec

 

Wpłaty można dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem „O. Bydgoszcz – zestaw dla Dawida”

Nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

--> wstecz