Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Czwarty zestaw pączków będzie dla Ciebie

W tym tygodniu nasze podniebienia będą miały ucztę, gdyż przed nami TŁUSTY CZWARTEK. Z tej okazji portal www.kcynia.info i Cukiernia Królewska Kilian ogłasza konkurs w którym głównymi nagrodami będzie aż 5 zestawów pączków ufundowanych przez Cukiernię Królewską Kilian w Kcyni. Wspaniałe zestawy składają się aż z 12 pączków ( 3 smaki w zestawie). Odbiór nagród nastąpi w TŁUSTY CZWARTEK w kcyńskiej cukierni.

Aby wygrać taki zestaw pączków trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które będziemy publikować od soboty do środy. (sobota- 1 zestaw, niedziela- 2 zestaw, poniedziałek- 3 zestaw, wtorek-4 zestaw i środa- 5 zestaw pączków).

Bardzo dziękujemy za odpowiedzi na 1 i 2 pytanie konkursowe. Dostaliśmy od Państwa dużą ilość prawidłowych odpowiedzi. 1 zestaw pączków wygrała Pani Dominika, 2 zestaw pączków wygrała Pani anka-42, 3 wygrał Pan Piotr. Dziś zapraszamy Państwa do odpowiedzi na 4 pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe nr 4 brzmi:

Dokończ przysłowie: Powiedział Bartek…

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przesyłać na adres kontakt@kcynia.info

Wygrywa autor czwartej poprawnej odpowiedzi.

Cieszymy się, że nasz konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i dlatego zmuszeni jesteśmy wprowadzić jeden z warunków, które zauważyliśmy podczas odbierania od Państwa odpowiedzi. Traktujemy ten konkurs w formie zabawy i dlatego nie można wysyłać po kilka emaili z tego samego adresu, co minutę. Pomysł bardzo ciekawy, ale z jednego adresu email można wysłać tylko jedną odpowiedź na każdy z konkursów.

Materiał zawiera lokowanie produktu.

--> wstecz