Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Czy doszło w Szubinie na działkach ROD do zabójstwa?

Tragedia w Szubinie. Na terenie ogródków działkowych znaleziono ciało 64-letniego mężczyzny. Do sprawy zatrzymano 27-latka, który był pijany, śledczy poszukują jeszcze jednej osoby. Zgłoszenie o odnalezieniu ciała 64-letniego mężczyzny wpłynęło do policjantów w piątek (8 maja 2020 r.) o 18:15.

Jak informuje podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią –  Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczność, w jakich doszło do śmierci 63–letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj po godzinie 18 na terenie jednego z ogródków działkowych w Szubinie. Do wyjaśnienia sprawy policjanci zatrzymali 27-latka. Zatrzymany był nietrzeźwy i został doprowadzony do policyjnego aresztu.

Jednocześnie, śledczy poszukują do sprawy jeszcze jednego mężczyzny. –  Mógł on być świadkiem zdarzenia – słyszymy od śledczych.

Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego nie był w stanie pomóc poszkodowanemu. Na miejscu tragedii pracowały wszystkie służby, a śledztwo prowadzone jest przez policję pod nadzorem prokuratury. Ciało zmarłego 64-latka zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok.

materiał. Maciej Rejment/itvszubin.pl

--> wstecz